Veselé kvítky

O mně

Jsem obyčejná ženská, která má dvě malé děti a manžela. Pracuji jako účetní a ve volném čase trávím nejraději čas venku, obklopená dětmi a zvířaty. Máme doma, dva psy, kočku, zakrslého králíka, rybičky, deset slepic a pak mám taky koně, kterého mám ale ustájeného na pastvinách jednoho statku. Bydlíme prvním rokem v našem vysněném domě, zahradu teprve postupně budujeme.

O čem bude tento blog?

O všem co mám ráda. Chtěla bych tímto blogem inspirovat všechny k tomu, aby trávili čas smysluplně a něco vytvářeli. Není větší radosti, když se něco podaří, ať už upéct chleba, nebo ušít kabelku nebo třeba jen vypěstovat v truhlíku bylinku na čaj. Ráda se pro inspiraci vracím zpátky do doby našich babiček a prababiček.

Na blogu najdete tedy především inspiraci k šití a háčkování, moje oblíbené recepty, možná i typy na nějaké bylinky. Ráda bych časem přidala i inspiraci ze zahrady.

Miluju jarní sluníčko, svěží vítr ve vlasech a pohled na rozkvetlý palouček plný květů. Miluju bezstarostnou jízdu na koni. Miluju, když se mi povede ušít něco praktického. Miluju procházku po lese a po loukách. Miluju život 🙂

Dříve jsem psala blog na stránkách www.snecka.cz, část obsahu, hlavně recepty a návody jsem přesunula sem a dál píšu tady na nových stránkách veselekvitky.cz. Protože život přeci má být veselý 🙂

Děkuju všem za návštěvu mých stránek. Mějte se krásně.

Lucka

Lucka a Alfík